Profesjonalne frezowanie

Frezowanie CNC

Frezowanie CNC to jeden z rodzajów obróbki wiórowej, wykonywany z wykorzystaniem frezarek. Proces polega na stopniowym oddzielaniu poszczególnych warstw materiału w celu uzyskania przedmiotu o ściśle określonych wymiarach i kształtach. Przy wykorzystaniu odpowiednio dobranych frezów można osiągać najróżniejsze formy. To metoda, dzięki której możliwe jest obrabianie powierzchni kształtowych, płaszczyzn, kanalików, uzębień czy rowków. Frezowanie CNC ma wiele zalet, które nie bez powodu czynią z niego metodę powszechnie wykorzystywaną. Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców z województwa świętokrzyskiego i innych regionów Polski.

Jakie są główne zalety frezowania CNC?

Tuż obok toczenia CNC, frezowanie jest jedną z najważniejszych metod obróbki skrawaniem. Dzięki zastosowaniu zaawansowanego technologicznie, sterowanego komputerowo urządzenia, usługi frezarskie CNC zaczęły być powszechnie stosowane w masowej produkcji. Z czego wynika tak duża popularność? Przede wszystkim – szybkość działania, przy jednoczesnym zachowaniu niezwykłej precyzji, niemal nieosiągalnej dla pracownika fizycznego. Ponadto, jeden projekt można zrealizować wielokrotnie. Wysoka powtarzalność wykonywanych projektów, nawet przy skomplikowanych kształtach, zapewnia znacznie krótszy czas realizacji, a tym samym – niższe koszty produkcji. Sposób działania bezpośrednio przekłada się na jakość uzyskiwanych wyrobów. W połączeniu z oszczędnością i sprawniejszym tempem pracy – wyeliminowanie sterowania manualnego, w zamian za frezowanie CNC to gotowy przepis na sukces.

Usługi frezarskie CNC w Mac-Tech

Oferujemy usługi frezarskie CNC na najwyższym poziomie. W naszym parku maszynowym, znajdującym się w świętokrzyskim, mamy m.in. frezarkę pionową popularnej marki HAAS. Połączenie wykwalifikowanej kadry i nowoczesnych maszyn sterowanych numerycznie umożliwia nam wykonywanie obróbki nawet w 4 osiach. Jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej wymagające zlecenia. Dużą dokładność gwarantują stosowane przez nas specjalne sondy pomiarowe. Spełniamy oczekiwania naszych Klientów, łącząc w sobie precyzję z terminowością. Mac–Tech jest do Państwa dyspozycji na każdym etapie współpracy. Pomagamy i doradzamy najlepsze rozwiązania, optymalizując koszty produkcji podczas każdego, indywidualnego projektu.

Przewiń na górę