Podajnik na pellet

W asortymencie naszej firmy znajduje się podajnik na pellet, dostosowany do opału o różnej granulacji. Oferujemy urządzenie w kilku wymiarach, dzięki czemu mogą Państwo zakupić produkt, umożliwiający transport także na dalsze odległości. Odpowiednio zamontowany podajnik na pellet nie zabiera dodatkowego miejsca w kotłowni i znacznie usprawniają pracę kotła, ponieważ ogranicza ją do uzupełniania zbiornika z paliwem opałowym. Sprzedajemy produkty, które mogą być wykorzystywane do transportu palletu, zbóż i pestek owoców.

Podajnik pelletu do pieca

Podajnik pelletu do pieca wykonany jest ze stali nierdzewnej i przekazuje opał bezpośrednio do paleniska. Produkt ten łączy się z elastyczną rurą do podajnika pelletu, która z transportuje paliwo do zapalarki i palnika. Jest to system zabezpieczający przed przedostaniem się ognia do zbiornika paliwa w przypadku w razie przejścia płomienia z komory spalania do zbiornika z paliwem. Sprzedajemy podajniki pelletu do pieca, kominka oraz kotła.

Podajnik ślimakowy do pelletu

Sprzedajemy również podajnik ślimakowy do pelletu. Składa się on z osłony i bezosiowych spirali wykonanych z trwałych materiałów, m.in. stali węglowej, wprowadzanych w ruch przez motoreduktor podajnika pelletu. Tak zwane ślimacznice występują w różnych wymiarach, a ich średnicę dostosowuje się do rodzaju stosowanego paliwa. Podajnik może być z powodzeniem stosowany przy różnym nachyleniu, jednak dla bezawaryjnej pracy zazwyczaj zaleca się kąt 45 stopni. Jeżeli poszukują Państwo produktu o niestandardowych wymiarach, to także zapraszamy do kontaktu.

Przewiń do góry