Podajniki do kotłów

Podajniki do kotłów to prosty sposób na usprawnienie oraz ułatwienie obsługi systemu grzewczego. Ogrzewanie z wykorzystaniem kotłów węglowych to rozwiązanie od lat cieszące się dużą popularnością. To stary, sprawdzony i tani sposób, a nowoczesne rozwiązania coraz częściej pozwalają na minimalizację ich szkodliwego wpływu na środowisko, czyniąc je ekologicznymi. Również dla użytkownika są coraz bardziej przyjemne w obsłudze. To wszystko za sprawą podajników.

Oferujemy różne rodzaje podajników do kotłów

Podajnik na pellet , na ekogroszek czy węgiel – dla nas nie ma znaczenia rodzaj wykorzystywanego paliwa. Jesteśmy dostosowani do wszelkich potrzeb naszych klientów. Państwa zadowolenie to nasz główny cel, dlatego dokładamy wszelkich starań, by go osiągnąć. Wysokogatunkowe materiały, solidne wykonanie oraz nowoczesne rozwiązania to gwarancja najwyższej jakości. Jesteśmy przekonani, że kotły z naszymi podajnikami będą niezawodnie służyły przez długi czas, a oferowane podajniki znacznie wniosą proces ogrzewania na nowy, lepszy poziom.

W razie dodatkowych pytań – pozostajemy do dyspozycji. Z przyjemnością udzielimy wyczerpujących odpowiedzi, rozwiejemy ewentualne wątpliwości oraz pomożemy przy wyborze najodpowiedniejszego rozwiązania. Dajemy gwarancję najwyższej jakości nie tylko w zakresie produkowanych podajników do kotła, ale również na każdym etapie współpracy. Zapraszamy!

Podajnik na ekogroszek

Oferujemy ekonomiczne podajniki na ekogroszek, które umożliwiają lepsze spalanie. Urządzenia dzięki odpowiedniej konstrukcji zapewniają również cichą pracę kotła. Są bardzo praktycznym i wygodnym rozwiązaniem, ponieważ minimalizują ingerencję człowieka w obsługę kotła. Wystarczy co kilka dni uzupełniać zbiornik z paliwem – doprowadzeniem optymalnej ilości ekogroszku do paleniska zajmie się maszyna.

Proponowane przez naszą firmę podajniki na ekogroszek są solidnym, ekologicznym, niezawodnym oraz bardzo ekonomicznym rozwiązaniem.

Podajnik na pellet

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć również podajników na pellet, który ze względów ekologicznych jest obecnie bardzo popularnym paliwem. Posiadamy urządzenia, które współpracują z różnego rodzaju pelletem oraz zbożem, czy pestkami owoców. Oferowane przez nas urządzenia umożliwiają maksymalne ograniczenie obsługi kotłowni. Wykonane ze stali nierdzewnej rurki podajnika na pellet dostarczą odpowiednią ilość materiału do paleniska.

Przewiń na górę